Zakończenie Roku Szkolnego 2020-21 uczniów klas IV - VIII

Nadeszły wakacje, czyli zasłużony czas odpoczynku. W tym wyjątkowym dniu 25 czerwca 2021 r. odbyły się dwa apele z okazji zakończenia roku szkolnego: dla klas I-III oraz IV-VIII. W uroczystości pożegnania absolwentów udział wziął  Wójt Gminy Czarna Dąbrówka pan Jan Klasa, pan Marcin Lasoń – Przedstawiciel Słupskiego Środowiska 27 WDP Armii Krajowej, ks. Antoni Stranc oraz Prezydium Rady Rodziców.

Po wprowadzeniu sztandaru, odśpiewaniu hymnu państwowego, głos zabrała dyrektor szkoły – pani Małgorzata Jereczek, która gratulowała uczniom postępów w nauce i życzyła wspaniałego wypoczynku w czasie wakacji oraz podziękowała także nauczycielom i rodzicom za ten trudny rok szkolny. Rok zdalnego nauczania.

Następnym punktem apelu było wręczenie przez panią dyrektor oraz pana wójta nagród książkowych dla uczniów wzorowych z klasy VIII, listów gratulacyjnych oraz listów pochwalnych. Najlepszym absolwentem  szkoły została Agata Haponiuk.

Podczas uroczystego apelu, pani Bożena Bujak - opiekun Samorządu Uczniowskiego i Pocztu Sztandarowego Szkoły, wręczyła podziękowania dla uczniów klasy ósmej za aktywną pracę w Samorządzie Uczniowskim i zaangażowanie w poszczególne przedsięwzięcia szkolne oraz uroczystości patriotyczne.

Absolwenci otrzymali również podziękowania od swoich nauczycieli wychowania fizycznego za wspaniałą rywalizację sportową i godne reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych. Pani Ewa Kosińska- nauczycielka języka kaszubskiego wręczyła uczniom pamiątki i podziękowanie za liczne występy  w zespole kaszubskim.

Podziękowanie otrzymała również Oliwia Gańska od pani Anny Stolc i ks. Antoniego Stranca za  uświetnianie wszelakich uroczystości swoim pięknym śpiewem.

Podczas uroczystości pani Renata Knap- Godyń podziękowała uczennicy z klasy VIII- Julii Klassa za zdobycie wiedzy o społeczeństwie oraz wnikliwe spostrzeżenia i samodzielną interpretację współczesnych zjawisk społecznych.

W części artystycznej wystąpili uczniowie kl. VIII. Absolwenci pożegnali się ze społecznością szkoły przedstawiając  wzruszający apel. Dziękowali  nauczycielom za trud włożony w ich wieloletnią edukację. Po zakończeniu uroczystości uczniowie wraz z wychowawcami rozeszli się  do sal.

Zakończenie roku dla nauczycieli to czas podsumowań, planów i refleksji. Natomiast dla uczniów to nadzieja na dobre oceny, nagrody, a  także oczekiwanie na wspaniałe wakacje.

Życzymy wszystkim uczniom dalszych sukcesów w kolejnych etapach edukacji, a przede wszystkim samych słonecznych chwil i mile spędzonych wakacji. Do zobaczenia w nowym roku szkolnym.

Do Wakacji Zostało :

Paź 13, 2021 Ocena: 0.00

Pasowanie na Ucznia

Wrz 01, 2021 Ocena: 0.00

W Tym MiesiącuW Tym Miesiącu52020

Bal owoców i warzyw

Jesienny bal owoców i warzyw w oddziale przedszkolnym 0a

Konkurs plastyczny dary jesieni

Pan Tadeusz w Nowym Teatrze w Słupsku

Nowości wydawnicze w bibliotece szkolnej

Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Dzień Dziewczyny