Mistrzostwa Gminy w Unihokeju Dziewcząt i Chłopców

Dnia 8 października w sali gimnastycznej   szkoły podstawowej w Nożynie odbyły się mistrzostwa gminy w unihokeju dziewcząt i chłopców. W turnieju drużyn młodszych udział wzięły cztery szkoły z gminy: SP Rokity, SP Nożyno i SP Czarna Dąbrówka oraz SP Jasień.

W grupie starszych rywalizowały trzy szkoły – nie było ekipy ze szkoły z Jasienia.

Drużyna dziewcząt młodszych  zajęła IV miejsce, dziewcząt  starszych wywalczyła II miejsce.  Chłopcy młodsi  i starsi zdobyli  I miejsce.

Skład zespołu dziewcząt młodszych: Martyna Cichosz, Kamila Cichosz, Dorota Lis, Zuzanna Wdowczyk, Hanna Masowa, Klaudia Wolska, Alicja Kossak oraz Martyna Żwirek.

Skład zespołu dziewcząt starszych: Hanna Krause, Martyna Malek, Nikola Malek, Agata Gostomska, Julia Klassa, Agata Kulaszewicz oraz Roksana, Labuda.

Skład zespołu chłopców młodszych: Marcin Klassa, Bartłomiej Galus, Gracjan Galus, Dominik Wenta, Tomasz Dróżdż, Gracjan Maciaszek, Filip Gellert  oraz Jakub Walczyk.

Skład zespołu chłopców starszych: Dominik Butowski, Jakub Wenta, Filip Kulik, Jan Kwiecień oraz Dominik Brac.

Do Wakacji Zostało :

Miłość do Mam

Maj 26, 2020 Ocena: 0.00

Dzień Matki 2020

Maj 25, 2020 Ocena: 0.00

Święto Konstytucji 3 Maja

Maj 04, 2020 Ocena: 0.00

Miłość do Mam

Dzień Mamy 2020 Krasnale

Dzień Matki 2020

Przedszkolaki na Dzień Matki

"Zasmakuj w bibliotece" - hasło Tygodnia Bibliotek 2020r.

Harmonogram rekrutacji do szkół ponadpodstawowych w powiecie bytowskim

Człowiek żyje dopóty, dopóki trwa pamięć o nim -100 rocznica urodzin Papieża Jana Pawła II

100 rocznica Urodzin Jana Pawła II

Konkurs recytatorski w oddziałach przedszkolnych 0A i 0B