Mistrzostwa Gminy w Unihokeju Dziewcząt i Chłopców

Dnia 8 października w sali gimnastycznej   szkoły podstawowej w Nożynie odbyły się mistrzostwa gminy w unihokeju dziewcząt i chłopców. W turnieju drużyn młodszych udział wzięły cztery szkoły z gminy: SP Rokity, SP Nożyno i SP Czarna Dąbrówka oraz SP Jasień.

W grupie starszych rywalizowały trzy szkoły – nie było ekipy ze szkoły z Jasienia.

Drużyna dziewcząt młodszych  zajęła IV miejsce, dziewcząt  starszych wywalczyła II miejsce.  Chłopcy młodsi  i starsi zdobyli  I miejsce.

Skład zespołu dziewcząt młodszych: Martyna Cichosz, Kamila Cichosz, Dorota Lis, Zuzanna Wdowczyk, Hanna Masowa, Klaudia Wolska, Alicja Kossak oraz Martyna Żwirek.

Skład zespołu dziewcząt starszych: Hanna Krause, Martyna Malek, Nikola Malek, Agata Gostomska, Julia Klassa, Agata Kulaszewicz oraz Roksana, Labuda.

Skład zespołu chłopców młodszych: Marcin Klassa, Bartłomiej Galus, Gracjan Galus, Dominik Wenta, Tomasz Dróżdż, Gracjan Maciaszek, Filip Gellert  oraz Jakub Walczyk.

Skład zespołu chłopców starszych: Dominik Butowski, Jakub Wenta, Filip Kulik, Jan Kwiecień oraz Dominik Brac.

Dzień Dziewczynek w klasie VIa

Paź 16, 2019 Rate: 0.00

Międzynarodowy Dzień Dziewczynek

Paź 11, 2019 Rate: 0.00